Her er en oversikt over stevner i regi av Porsgrunn Pistolklubb.

korrigert resultatliste feltstevne 280822 rettet 310822

Feil meldes til Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Klasse FA - Feltpistol

1

Frank Lien

Ringerike Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 11/1 12/5 10/2 12/5 12/3 12/1

108/17

2

Mona Gjelstad

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 9/0 11/1 12/2 10/2 12/5 12/3 12/2

108/15

3

Marius Ugge

Fredrikstad Sportsskyttere

9/0 10/0 11/0 9/0 10/0 12/5 10/2 12/5 12/4 12/3

107/19

4

Tormod Strand

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 9/0 9/1 12/3 10/5 12/5 12/2 12/3

106/19

5

Kjetil Skogshagen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 9/0 11/2 12/5 10/2 12/4 10/3 12/2

106/18

6

Arild Waage

Oslo Sportsskyttere

9/0 10/0 11/0 9/0 11/1 12/3 10/2 12/5 12/3 8/3

104/17

7

Morten Støen

Bærum Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 11/1 12/2 8/1 12/4 10/1 12/3

104/12

8

Roger Feed

Horten og Omegn Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 11/1 9/0 10/1 12/3 10/1 12/4

103/10

9

Erik Sveum

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 11/0 9/0 11/0 10/3 10/1 8/3 12/5 12/1

102/13

10

Petter Berg

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 11/0 9/0 11/2 10/2 10/2 10/3 10/2 12/2

102/13

11

Evert Andre Jonassen

Fredrikstad Sportsskyttere

9/0 10/0 11/0 9/0 11/1 12/3 10/2 8/1 10/2 10/0

100/9

12

Lars Peter Wilson

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 9/0 12/3 10/1 12/3 12/3 5/0

99/10

13

Kato Tuveng

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 9/0 11/2 8/1 8/4 12/4 12/3 9/1

98/15

14

Kjell Ove Torsvik

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 9/0 11/2 8/2 10/1 8/3 10/2 8/2

94/12

15

Øystein Nirisen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 9/0 7/0 8/2 10/1 10/1 10/1 12/3 5/0

90/8

16

Tore Vinkenes

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 5/0 9/0 9/1 8/1 8/3 12/3 8/1 8/2

86/11

17

Thorbjørn Bekkevold

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 9/0 7/0 8/1 4/0 8/2 10/1 8/1

83/5

18

Knut Aamot

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 7/0 6/0 10/3 6/1 8/2 2/1 8/0

77/7

Klasse FB - Feltpistol

1

Peter Hirth

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 11/1 10/1 8/1 12/3 12/4 12/2

104/12

2

Asmund Broks

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 9/0 11/2 12/2 8/3 12/4 12/6 8/0

102/17

3

Knut Stamland

Porsgrunn Pk

8/0 10/0 11/0 7/0 11/1 10/2 10/2 12/5 12/4 10/2

101/16

4

Ragnar Seljåsen

Arendal Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 11/1 10/1 9/2 10/5 12/2 10/2

101/13

5

Kåre Angvik

Horten og Omegn Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 9/0 8/1 10/2 12/2 12/2 10/1

100/8

6

Kåre Bø Simonsen

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 11/0 9/0 6/0 12/2 10/3 12/5 8/2 12/3

99/15

7

Geir Øia

Arendal Pk

9/0 9/0 11/0 9/0 10/0 10/3 9/1 10/4 12/2 10/1

99/11

8

Jon Lithander

Sarpsborg Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 7/0 10/1 8/1 12/4 12/2 10/0

98/8

9

Tom Homme

Flosta Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 9/2 12/1 10/3 6/0 12/2 8/1

96/9

10

Vidar Høyer

Farris Sportskyttere

9/0 8/0 10/0 9/0 7/0 8/0 10/1 10/2 12/1 10/2

93/6

11

Per Johannessen

Hokksund Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 8/1 8/1 10/1 2/0 12/0 10/1

89/4

12

Torgeir Paulsen

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 11/0 9/0 9/1 0/0 10/2 6/0 10/1 10/1

84/5

13

Bror Knut Skjeggedal

Arendal Pk

9/0 10/0 9/0 9/0 9/0 2/0 5/1 8/2 4/0 8/1

73/4

14

Torfinn Kirkerud

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 7/0 8/0 7/0 7/0 8/0 6/2 2/1 8/1 5/0

67/4

Klasse FC - Feltpistol

1

Ola Nilsson

Horten og Omegn Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 11/3 8/1 8/1 12/2 12/2 6/1

96/10

2

Frode Island Bergan

Lardal Revolver Og Pistolklub

9/0 10/0 9/0 9/0 11/4 10/1 9/2 8/1 10/1 10/0

95/9

3

Bjørn Markset

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 9/0 9/0 8/1 12/3 8/0 10/1 10/0 8/0

93/5

4

Tim Halvorsen

Rauland Pk

9/0 10/0 9/0 8/0 6/0 6/0 10/2 10/1 12/4 8/2

88/9

5

Sjur Stokke

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 6/0 7/0 9/1 10/2 10/2 12/1 10/0 2/1

85/7

6

Roy Thorstensen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 9/0 10/2 2/0 6/1 12/1 8/1 8/0

85/5

7

Frode Nilsen

Bærum Pk

9/0 10/0 11/0 8/0 11/0 8/0 8/0 6/0 10/1 4/1

85/2

8

Sveinung Råmunddal

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 9/0 9/0 10/0 10/2 8/1 6/1 6/0 6/1

83/5

9

Zoran Vojnovic

Arendal Pk

9/0 10/0 8/0 9/0 9/0 8/0 9/1 8/1 6/1 6/2

82/5

10

Trond Vanderlook

Sandefjord Pk

9/0 10/0 10/0 7/0 11/0 6/0 8/1 8/0 6/2 6/0

81/3

11

Niklas Opsund

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 10/0 5/0 11/0 6/0 7/0 4/0 8/1 6/2

76/3

12

Lars Buer Angvik

Horten og Omegn Pk

9/0 10/0 10/0 8/0 2/0 8/1 5/0 10/1 8/0 2/0

72/2

13

Roar Bråthen

Skien Pk

9/0 8/0 7/0 9/0 8/0 6/2 7/0 11/2 4/0 0/0

69/4

14

Petter Gulliksen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 11/1 8/1 0/0 0/0 0/0 0/0

58/2

15

Svein Rørdam

Grenland Pistolkl.

9/0 7/0 10/0 7/0 7/0 0/0 7/0 2/1 2/0 4/1

55/2

16

Lars Buer Angvik

Horten og Omegn Pk

7/0 5/0 6/0 6/0 5/0 4/0 4/0 8/1 0/0 4/0

49/1

17

Maibritt Hagen

Sandefjord Pk

8/0 4/0 6/0 6/0 2/1 0/0 0/0 2/0 2/0 0/0

30/1

Klasse FD - Feltpistol

1

Ruben Nygaard

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 11/1 10/1 6/0 10/2 10/3 12/1

98/8

2

Gullik Anthon Jensen

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 11/0 7/0 9/0 8/1 10/1 10/2 10/3 7/1

91/8

3

Patrick Moland

Farris Sportskyttere

8/0 10/0 6/0 9/0 9/1 4/0 8/0 10/3 10/3 12/1

86/8

4

Bjørn Arild Hansen

Horten og Omegn Pk

9/0 9/0 11/0 9/0 3/0 8/0 10/1 9/3 6/2 10/1

84/7

5

Michael Moland

Farris Sportskyttere

9/0 9/0 6/0 9/0 9/1 10/0 9/1 4/1 8/1 8/1

81/5

6

Andre Berg

Sarpsborg Pk

8/0 9/0 10/0 8/0 8/0 10/2 8/1 6/0 6/0 6/1

79/4

7

Frank Henrik Edin

Farris Sportskyttere

8/0 8/0 7/0 6/0 2/0 8/1 6/2 10/0 8/0 10/2

73/5

8

Glenn Larsen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 8/0 8/0 8/0 6/0 4/1 10/4 6/0 4/0

73/5

9

Henrik Norum

Kragerø og Drangedal Pistolkl

9/0 9/0 4/0 8/0 11/1 6/1 8/3 6/0 6/1 4/0

71/6

10

Gøran Larsen

Skien Pk

0/0 10/0 7/0 9/0 10/1 4/0 8/0 10/1 10/1 2/0

70/3

11

Erik Andre Løvmo

Horten og Omegn Pk

4/0 7/0 5/0 8/0 0/0 2/1 6/0 4/1 12/2 8/1

56/5

12

Vera Teresa Gulliksen

Grenland Pistolkl.

2/0 0/0 0/0 7/0 7/1 2/0 3/0 4/0 7/0 4/0

36/1

Klasse F14år - Feltpistol

1

Daniel Kvasnes

Horten og Omegn Pk

9/0 8/0 9/0 2/0 10/1 10/2 10/2 10/3 8/2 8/2

84/12

2

Lucas Sivertsen

Horten og Omegn Pk

8/0 9/0 0/0 6/0 3/0 4/1 5/0 7/1 4/1 2/0

48/3

Klasse GA - Feltpistol

1

Marius Ugge Eliassen

Fredrikstad Sportsskyttere

9/0 10/0 11/0 9/0 11/1 12/3 10/1 12/5 12/3 12/4

108/17

2

Evert Andre Jonassen

Fredrikstad Sportsskyttere

9/0 10/0 11/0 9/0 11/2 12/3 10/1 12/4 12/4 12/1

108/15

3

Tom Homme

Flosta Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 10/1 12/4 10/3 12/2 12/1 12/2

107/13

4

Petter Berg

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 11/0 9/0 11/0 12/2 10/2 12/5 12/3 10/1

106/13

5

Mona Gjelstad

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 8/0 9/0 8/1 10/1 10/3 12/2 12/3 12/1

100/11

6

Peter Hirth

Nedre Eiker Pk

8/0 10/0 11/0 9/0 11/1 10/0 10/2 10/3 8/0 4/0

91/6

7

Kato Tuveng

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 11/0 9/0 9/2 2/0 8/1 10/4 10/2 4/0

82/9

Klasse GB - Feltpistol

1

Erik Sveum

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 9/0 11/0 8/0 11/1 12/3 10/3 12/3 8/1 10/0

100/11

2

Kåre Angvik

Horten og Omegn Pk

9/0 10/0 4/0 9/0 6/0 10/1 10/1 12/6 12/1 10/2

92/11

3

Kjell Ove Torsvik

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 9/0 8/1 8/2 8/1 8/1 10/3 10/3

91/11

Klasse GC - Feltpistol

1

Øystein Nirisen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 11/2 12/3 8/2 8/1 12/4 10/2

100/14

2

Frode Nilsen

Bærum Pk

9/0 10/0 9/0 9/0 8/1 10/2 8/1 10/2 8/2 12/3

93/11

3

Asmund Broks

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 9/0 9/2 8/1 10/3 10/5 6/1 8/2

90/14

4

Knut Stamland

Porsgrunn Pk

9/0 9/0 11/0 8/0 11/2 4/1 10/1 4/1 8/1 8/1

82/7

5

Olaf Abell

Sandefjord Pk

9/0 10/0 6/0 9/0 4/0 8/0 7/0 4/1 8/0 0/0

65/1

6

Kim Haugen

Porsgrunn Pk

8/0 9/0 8/0 6/0 4/0 0/0 0/0 2/0 2/0 2/1

41/1

Klasse GD - Feltpistol

1

Tobias Lilleås

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 10/0 8/0 4/1 8/1 8/2 6/2 10/0 10/1

83/7

2

Bror Knut Skjeggedal

Arendal Pk

9/0 8/0 2/0 9/0 0/0 2/0 10/0 8/2 10/1 6/0

64/3

3

Andre Bjervamoen

Grenland Pistolkl.

8/0 9/0 11/0 6/0 8/0 2/0 5/3 4/0 4/1 4/1

61/5

Klasse MA - Feltpistol

1

Frank Lien

Ringerike Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 11/2 12/4 10/3 12/4 10/2 10/1

104/16

2

Marius Ugge Eliassen

Fredrikstad Sportsskyttere

9/0 10/0 11/0 9/0 11/1 12/2 10/0 12/3 8/2 12/6

104/14

3

Morten Støen

Bærum Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 11/1 12/2 10/3 12/6 8/2 10/2

102/16

4

Roger Feed

Horten og Omegn Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 10/0 12/1 8/2 10/3 10/1 12/4

101/11

5

Knut Stamland

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 8/1 10/3 8/1 12/5 10/3 12/4

99/17

6

Hans Olav Løen

Hokksund Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 4/0 8/1 8/2 12/4 10/1 10/5

91/13

7

Jens Terje Pedersen

Skien Pk

8/0 10/0 11/0 8/0 10/3 10/3 10/3 11/2 6/1 6/2

90/14

8

Lars Peter Wilson

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 7/1 10/2 10/1 8/1 8/0 6/0

88/5

Klasse MB - Feltpistol

1

Frank Fredriksen

Sarpsborg Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 9/1 12/1 10/1 12/5 9/2 12/4

103/14

2

Tom Sveinsson

Rauland Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 11/1 10/3 10/3 10/3 10/0 10/2

100/12

3

Ragnar Seljåsen

Arendal Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 8/1 12/2 9/0 12/3 8/0 8/1

96/7

4

Per Johannessen

Hokksund Pk

9/0 10/0 11/0 8/0 11/1 6/0 10/0 10/5 10/1 10/2

95/9

5

Asmund Broks

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 9/0 9/0 8/2 8/1 6/0 12/4 12/3 10/0

93/10

6

Heidi Myrvold Hval

Hokksund Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 9/0 12/2 9/3 10/1 6/1 4/1

89/8

7

Arne Moris Christensen

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 9/0 11/0 9/0 5/0 12/3 7/3 10/2 8/2 8/1

88/11

8

Peter Hirth

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 9/1 2/0 8/0 10/3 6/3 10/2

84/9

9

Bjørn Ivar Pettersen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 9/0 7/1 10/4 8/0 10/2 6/0 4/2

84/9

10

Arild Waage

Oslo Sportsskyttere

9/0 10/0 9/0 6/0 6/0 8/2 10/2 10/3 12/1 4/0

84/8

11

Ketil Høglund

Sarpsborg Pk

9/0 10/0 11/0 6/0 8/0 10/0 5/0 12/4 9/1 4/1

84/6

12

Thorbjørn Bekkeland

Aron Skytterklubb Drammen

5/0 10/0 2/0 6/0 3/0 4/0 7/1 2/0 6/1 6/0

51/2

Klasse MC - Feltpistol

1

Svein Andreassen

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 11/0 9/0 9/0 12/3 6/1 11/4 10/3 4/1

91/12

2

Bror Knut Skjeggedal

Arendal Pk

9/0 10/0 10/0 9/0 4/1 12/2 9/1 12/2 6/1 8/0

89/7

3

Roy Thorstensen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 6/0 9/0 7/2 10/0 8/0 10/2 8/1 9/2

86/7

4

Adrian Christinsen

Sandefjord Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 10/1 6/1 8/3 8/1 2/0 10/2

83/8

5

Andre Feydt

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 8/0 7/0 2/0 9/2 7/1 12/2 7/1 12/1

83/7

6

Øystein Nirisen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 11/0 7/0 7/3 10/0 6/0 10/2 6/0 5/0

81/5

7

Kåre Bø Simonsen

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 11/0 9/0 4/0 8/1 7/1 6/1 8/0 8/2

80/5

8

Espen Schanke

Sandefjord Pk

9/0 10/0 10/0 7/0 3/1 8/0 8/0 8/1 8/1 9/1

80/4

9

Jon Lithander

Sarpsborg Pk

9/0 10/0 9/0 7/0 8/0 12/3 6/1 8/3 2/0 8/1

79/8

10

Zoran Vojnovic

Arendal Pk

9/0 10/0 10/0 8/0 9/0 4/0 4/0 8/2 11/0 6/2

79/4

11

Geir Øia

Arendal Pk

9/0 8/0 11/0 6/0 4/0 5/0 10/1 12/4 4/1 8/1

77/7

12

Ole Gunnar Eikenæs

Lardal Revolver Og Pistolklub

8/0 10/0 11/0 8/0 5/0 4/0 9/1 6/1 6/0 8/1

75/3

13

Sveinung Råmunddal

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 11/0 8/0 4/1 6/1 9/0 2/0 8/0 6/0

73/2

14

Atle Skauen

Grenland Pistolkl.

9/0 7/0 11/0 9/0 9/1 2/0 6/1 4/1 10/1 5/1

72/5

15

Roar Bråthen

Skien Pk

9/0 10/0 11/0 7/0 2/0 4/0 6/0 6/0 4/1 8/0

67/1

16

Niklas Opsund

Porsgrunn Pk

4/0 10/0 9/0 7/0 9/0 6/1 4/0 7/2 2/0 6/1

64/4

17

Frode Nilsen

Bærum Pk

8/0 8/0 4/0 6/0 6/0 6/1 5/0 7/0 4/0 8/0

62/1

18

Bjørn Holsen

Grenland Pistolkl.

9/0 9/0 10/0 6/0 3/0 6/1 5/1 4/1 2/0 6/0

60/3

19

Marius Moland

Sandefjord Pk

8/0 0/0 8/0 4/0 2/1 4/1 8/2 2/0 10/1 6/0

52/5

20

Kim Haugen

Porsgrunn Pk

8/0 9/0 7/0 6/0 2/0 2/0 0/0 4/0 2/0 2/0

42/0

21

Bjørn Markset

Porsgrunn Pk

7/4 11/0 8/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0

26/4

Klasse MD - Feltpistol

1

Patrick Moland

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 9/0 5/1 10/2 10/3 10/2 8/1 12/1

94/10

2

Tobias Lilleås

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 9/0 8/0 9/1 8/2 5/0 4/0 8/3 10/1

80/7

3

Steffen Thommesen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 11/0 4/0 8/0 6/2 7/3 8/0 6/1 8/0

77/6

4

Zarko Pejovic

Horten og Omegn Pk

8/0 8/0 11/0 7/0 8/1 6/0 9/1 7/1 6/0 4/0

74/3

5

Michael Moland

Farris Sportskyttere

8/0 8/0 11/0 8/0 6/0 6/0 8/1 3/2 8/1 6/1

72/5

6

Frank Henrik Edin

Farris Sportskyttere

9/0 8/0 9/0 8/0 0/0 6/0 2/1 6/1 5/0 6/0

59/2

7

Bjørn Arild Hansen

Horten og Omegn Pk

5/0 9/0 10/0 7/0 0/0 4/1 4/0 8/2 5/0 4/0

56/3

8

Henrik Norum

Kragerø og Drangedal Pistolkl

8/0 4/0 6/0 7/0 5/1 4/0 0/0 6/1 4/0 6/1

50/3

9

Zarko Pejovic

Horten og Omegn Pk

6/0 10/0 6/0 8/0 0/0 4/0 0/0 5/0 4/1 2/0

45/1

10

Torfinn Kirkerud

Aron Skytterklubb Drammen

6/0 6/0 6/0 6/0 2/0 0/0 0/0 4/0 8/0 0/0

38/0

11

Per Tollefsen

Porsgrunn Pk

2/0 4/0 4/0 4/0 4/0 2/0 3/0 0/0 5/0 6/0

34/0

Klasse RA - Feltpistol

1

Frank Lien

Ringerike Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 11/1 12/5 10/2 12/4 12/3 12/1

108/16

2

Per Arve Iversen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 9/0 11/5 12/4 10/1 10/4 12/3 12/4

106/21

3

Petter Berg

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 11/0 9/0 9/1 12/3 10/1 12/6 12/1 12/3

106/15

4

Evert Andre Jonassen

Fredrikstad Sportsskyttere

9/0 10/0 11/0 9/0 11/1 12/4 10/2 12/4 12/1 10/2

106/14

5

Tormod Strand

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 9/0 10/1 10/3 10/2 12/6 12/3 12/3

105/18

6

Petter Aabakken

Hærens Våpentekn.Korps Skyt.

9/0 10/0 11/0 9/0 9/0 12/3 8/3 10/3 12/3 12/2

102/14

7

Hans Olav Løen

Hokksund Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 11/1 10/1 10/3 8/3 10/2 12/5

100/15

8

Lars Peter Wilson

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 11/2 12/2 10/2 12/5 10/2 6/2

100/15

9

Per Arve Iversen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 9/0 9/0 11/2 12/1 10/0 6/2 12/3 12/1

100/9

10

Tore Vinkenes

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 9/0 11/1 10/3 6/0 12/5 12/2 8/2

98/13

11

Erik Sveum

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 11/0 10/0 8/1 10/0 10/3 12/4 6/2 10/2

96/12

12

Anders Osmundsen

Horten og Omegn Pk

9/0 8/0 11/0 9/0 11/1 10/1 10/1 12/5 10/2 6/1

96/11

13

Kjetil Skogshagen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 8/0 7/0 12/1 10/1 12/1 6/1 10/0

95/4

Klasse RB - Feltpistol

1

Svein Andreassen

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 11/0 9/0 9/2 12/2 9/0 12/4 12/3 12/1

105/12

2

Jens Terje Pedersen

Skien Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 11/1 12/3 10/2 12/4 10/1 10/1

104/12

3

Morten Støen

Bærum Pk

9/0 10/0 10/0 9/0 11/0 12/2 10/1 12/4 10/2 10/2

103/11

4

Tom Homme

Flosta Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 11/2 12/4 8/0 12/6 10/0 10/4

102/16

5

Frank Fredriksen

Sarpsborg Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 11/0 10/3 8/0 12/5 10/1 12/1

102/10

6

Andre Ustad Strand

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 10/0 7/0 11/1 12/6 10/1 12/5 7/3 12/2

100/18

7

Espen Schanke

Sandefjord Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 9/0 12/2 9/3 12/4 8/1 10/1

99/11

8

Arne Moris Christensen

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 9/0 12/5 6/1 12/4 10/3 10/3

98/16

9

Peter Hirth

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 11/0 8/0 11/2 12/2 10/3 12/2 4/0 10/1

97/10

10

Heidi Myrvold Hval

Hokksund Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 9/1 8/1 8/0 12/4 10/2 10/1

96/9

11

Tom Sveinsson

Rauland Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 9/1 10/1 8/1 10/2 8/0 12/2

96/7

12

Kjetil Hagen

Lardal Revolver Og Pistolklub

9/0 10/0 10/0 8/0 8/0 10/1 9/0 12/5 10/1 6/1

92/8

13

Bjørn Ivar Pettersen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 9/0 6/0 8/1 10/1 10/1 8/1 10/2

91/6

14

Olaf Abell

Sandefjord Pk

6/0 10/0 11/0 6/0 9/3 10/2 9/0 4/0 7/0 8/2

80/7

Klasse RC - Feltpistol

1

Gullik Anthon Jensen

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 10/0 9/0 11/2 12/3 7/2 10/4 6/1 6/0

90/12

2

Torgeir Paulsen

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 10/0 9/0 6/2 6/1 6/1 12/5 12/1 10/1

90/11

3

Jon Lithander

Sarpsborg Pk

9/0 9/0 11/0 6/0 4/0 8/1 8/1 12/4 8/2 8/1

83/9

4

Trond Vanderlook

Sandefjord Pk

9/0 10/0 11/0 8/0 6/0 10/0 5/2 8/1 8/2 4/0

79/5

5

Bjørn Markset

Porsgrunn Pk

7/0 9/0 8/0 4/0 8/0 12/3 8/2 6/3 8/0 8/0

78/8

6

Roy Thorstensen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 9/0 0/0 12/4 5/0 12/4 4/0 4/0

76/8

7

Vidar |Høyer

Farris Sportskyttere

8/0 8/0 11/0 9/0 7/1 4/2 5/0 8/1 2/0 2/1

64/5

8

Eigil Jensen

Aron Skytterklubb Drammen

5/0 4/0 2/0 6/0 0/0 2/1 6/1 6/1 6/0 0/0

37/3

9

Lars Buer Angvik

Horten og Omegn Pk

8/0 4/0 5/0 2/0 4/0 0/0 3/0 4/2 2/0 4/1

36/3

10

Kenneth Sandodden

Skien Pk

5/0 7/0 11/0 5/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0

28/0

Klasse RD - Feltpistol

1

Michael Moland

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 6/0 4/0 10/3 6/1 10/3 10/1 10/1

86/9

2

Patrick Moland

Farris Sportskyttere

6/0 10/0 8/0 7/0 4/0 4/0 8/0 6/1 10/2 0/0

63/3

3

Per Tollefsen

Porsgrunn Pk

2/0 4/0 2/0 3/0 0/0 2/0 2/0 0/0 2/0 0/0

17/0

Klasse SP - Feltpistol

1

Frank Lien

Ringerike Pk

8/0 9/0 10/0 8/0 10/1 10/5 9/0 10/4 8/2 10/2

92/14

2

Andre Ustad Strand

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 10/0 8/0 10/0 10/3 9/1 10/5 8/2 10/2

92/13

3

Frode Island Bergan

Lardal Revolver Og Pistolklub

8/0 9/0 10/0 8/0 10/2 8/3 9/2 10/5 10/1 8/1

90/14

4

Per Arve Iversen

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 10/0 8/0 10/2 10/3 9/1 10/4 6/0 10/3

90/13

5

Geir Øia

Arendal Pk

8/0 9/0 8/0 8/0 10/0 6/0 9/2 8/3 10/1 10/4

86/10

6

Hans Olav Løen

Hokksund Pk

8/0 9/0 10/0 8/0 10/2 8/3 7/1 8/2 8/2 10/0

86/10

7

Heidi Myrvold Hval

Hokksund Pk

8/0 9/0 10/0 8/0 6/0 10/4 9/2 10/3 6/1 8/2

84/12

8

Kato Tuveng

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 5/0 8/0 8/1 10/2 9/3 10/3 6/0 10/4

83/13

9

Roy Thorstensen

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 10/0 8/0 2/0 10/2 9/2 8/4 8/0 10/1

82/9

10

Andre Feydt

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 10/0 6/0 8/1 10/0 7/1 10/4 4/0 10/2

82/8

11

Raymond Thorjussen

Porsgrunn Pk

8/0 9/0 10/0 3/0 7/0 10/2 9/2 8/1 8/0 10/1

82/6

12

Ketil Høglund

Sarpsborg Pk

8/0 9/0 8/0 8/0 10/0 4/1 9/1 6/1 8/1 10/4

80/8

13

Zoran Vojnovic

Arendal Pk

8/0 9/0 10/0 4/0 8/0 2/0 9/1 10/2 8/1 10/2

78/6

14

Ragnar Seljåsen

Arendal Pk

8/0 9/0 10/0 6/0 2/0 10/2 9/2 10/5 3/0 10/2

77/11

15

Knut Aamot

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 10/0 7/0 8/0 10/4 5/0 8/2 10/4 2/0

77/10

16

Kristian Langeland

Porsgrunn Pk

6/0 9/0 10/0 8/0 8/1 6/0 3/0 10/2 6/0 6/1

72/4

17

Gullik Anthon Jensen

Tønsberg og Omegn Pk

7/0 8/0 8/0 5/0 10/2 6/1 7/2 10/2 8/1 2/0

71/8

18

Tom Sveinsson

Rauland Pk

7/0 0/0 8/0 5/0 2/0 10/1 9/1 8/1 6/0 8/0

63/3

19

Andre Berg

Sarpsborg Pk

8/0 7/0 8/0 7/0 5/0 3/0 2/0 6/0 6/2 8/1

60/3

20

Torfinn Kirkerud

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 8/0 5/0 2/0 4/1 4/1 5/1 8/1 4/0

57/4

21

Bjørn Holsen

Grenland Pistolkl.

6/0 8/0 8/0 6/0 5/0 7/1 5/1 6/1 5/0 0/0

56/3

22

Bjørn Arild Hansen

Horten og Omegn Pk

8/0 8/0 4/0 4/0 0/0 6/1 6/1 6/1 0/0 0/0

42/3

Klasse SR - Feltpistol

1

Frank Fredriksen

Sarpsborg Pk

8/0 9/0 10/0 8/0 10/0 10/0 9/1 10/4 8/2 10/3

92/10

2

Hans Olav Løen

Hokksund Pk

8/0 9/0 10/0 8/0 8/0 10/3 8/2 10/3 10/1 10/1

91/10

3

Per Arve Iversen

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 10/0 8/0 8/1 10/4 9/4 10/5 8/1 10/3

90/18

4

Tormod Strand

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 10/0 8/0 10/2 10/1 9/3 10/4 6/2 10/3

90/15

5

Petter Berg

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 10/0 10/0 8/1 10/3 9/1 10/4 6/2 10/1

90/12

6

Peter Hirth

Nedre Eiker Pk

8/0 9/0 10/0 8/0 10/0 8/2 7/3 10/4 8/2 10/3

88/14

7

Andre Ustad Strand

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 10/0 8/0 10/1 8/1 7/1 10/4 8/3 10/1

88/11

8

Arne Moris Christensen

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 9/0 10/0 8/0 8/0 8/1 7/1 10/2 10/3 10/3

88/10

9

Petter Aabakken

Hærens Våpentekn.Korps Skyt.

8/0 9/0 10/0 8/0 8/1 10/3 5/2 10/4 8/1 10/3

86/14

10

Knut Aamot

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 10/0 8/0 8/2 10/1 9/1 10/1 4/0 8/1

84/6

11

Jens Terje Pedersen

Skien Pk

8/0 9/0 10/0 8/0 8/1 8/1 9/2 10/3 6/1 6/1

82/9

12

Ketil Høglund

Sarpsborg Pk

8/0 9/0 10/0 8/0 6/0 10/2 9/1 10/1 4/0 8/2

82/6

13

Kjetil Skogshagen

Farris Sportskyttere

7/0 9/0 10/0 8/0 6/0 8/0 9/2 10/2 8/1 4/1

79/6

14

Kjetil Hagen

Lardal Revolver Og Pistolklub

8/0 9/0 10/0 8/0 4/0 6/0 9/1 10/4 8/0 6/0

78/5

15

Heidi Myrvold Hval

Hokksund Pk

8/0 9/0 10/0 8/0 5/0 10/0 5/1 8/1 6/0 4/0

73/2

16

Tore Vinkenes

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 10/0 8/0 4/0 6/0 5/0 6/0 10/1 4/0

70/1

17

Andre Berg

Sarpsborg Pk

7/0 7/0 10/0 8/0 4/0 4/0 7/2 4/2 8/0 10/0

69/4

18

Vidar Høyer

Farris Sportskyttere

6/0 9/0 10/0 8/0 4/0 6/0 8/1 8/2 4/0 6/1

69/4

19

Olaf Abell

Sandefjord Pk

7/0 6/0 8/0 8/0 2/0 4/0 3/0 10/1 8/0 8/2

64/3

20

Thorbjørn Bekkevold

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 10/0 5/0 5/0 6/1 6/2 4/1 4/0 6/0

63/4

21

Ole Gunnar Eikenæs

Lardal Revolver Og Pistolklub

4/0 7/0 6/0 6/0 4/0 4/0 6/0 10/1 6/1 2/0

55/2

22

Glenn Kenneth Sandodden

Skien Pk

5/0 8/0 8/0 6/0 4/0 4/1 3/0 2/1 8/1 2/0

50/3

23

Nataniel Martinsen

Porsgrunn Pk

4/0 8/0 6/0 7/0 2/0 4/0 2/0 2/0 2/0 2/0

39/0

Klasse M1 - Feltpistol

1

Petter Berg

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 10/0 10/0 10/0 10/2 9/2 10/4 10/3 10/2

96/13

2

Per Arve Iversen

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 10/0 10/0 10/3 8/0 9/2 10/4 10/3 10/5

94/17

3

Petter Aabakken

Hærens Våpentekn.Korps Skyt.

8/0 9/0 10/0 10/0 10/2 10/5 7/2 10/2 10/5 10/0

94/16

4

Heidi Myrvold Hval

Hokksund Pk

8/0 9/0 10/0 10/0 8/2 10/3 9/2 10/3 10/3 10/1

94/14

5

Anders Osmundsen

Horten og Omegn Pk

8/0 9/0 10/0 10/0 10/1 10/2 9/1 10/4 10/1 6/0

92/9

6

Peter Hirth

Nedre Eiker Pk

8/0 9/0 10/0 10/0 10/0 10/1 9/2 6/1 10/2 10/2

92/8

7

Lars Peter Wilson

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 9/0 10/0 10/0 8/2 10/2 9/2 8/3 6/2 8/2

86/13

8

Michael Moland

Farris Sportskyttere

8/0 7/0 8/0 10/0 10/0 8/2 9/3 8/0 9/3 8/2

85/10

9

Gullik Anthon Jensen

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 9/0 8/0 10/0 8/0 10/1 9/1 6/2 10/4 6/1

84/9

10

Andre Feydt

Aron Skytterklubb Drammen

7/0 9/0 10/0 8/0 8/1 8/2 6/1 8/3 10/2 8/2

82/11

11

Roy Thorstensen

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 10/0 10/0 6/0 10/2 7/2 10/2 6/0 6/1

82/7

12

Kåre Angvik

Horten og Omegn Pk

8/0 9/0 10/0 10/0 4/0 4/0 7/1 6/1 8/1 6/0

72/3

13

Ola Nilsson

Horten og Omegn Pk

8/0 7/0 10/0 10/0 6/0 2/0 7/3 4/1 10/2 4/1

68/7

14

Trond Vanderlook

Sandefjord Pk

8/0 9/0 6/0 6/0 6/0 8/1 5/1 4/0 10/2 4/0

66/4

15

Eigil Jensen

Aron Skytterklubb Drammen

5/0 5/0 5/0 6/0 2/0 0/0 2/0 3/1 6/1 4/0

38/2

Klasse M2 - Feltpistol

1

Per Arve Iversen

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 10/0 10/0 10/1 10/3 9/2 10/4 10/3 9/2

95/15

2

Hans Olav Løen

Hokksund Pk

8/0 9/0 10/0 10/0 6/0 8/2 7/2 10/2 8/2 10/3

86/11

3

Knut Stamland

Porsgrunn Pk

8/0 9/0 8/0 10/0 6/1 10/1 9/2 8/0 10/1 8/0

86/5

4

Petter Aabakken

Hærens Våpentekn.Korps Skyt.

8/0 9/0 10/0 10/0 6/0 10/2 7/1 8/3 8/1 8/2

84/9

5

Per Johannessen

Hokksund Pk

8/0 9/0 8/0 10/0 4/0 8/0 8/1 10/2 8/1 8/3

81/7

6

Ruben Nygård

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 6/0 10/0 10/0 6/0 4/0 9/4 6/2 10/3 8/2

77/11

7

Patrick Moland

Farris Sportskyttere

5/0 9/0 10/0 6/0 0/0 4/0 2/1 4/0 8/0 0/0

48/1